Port Charlotte - Punta Gorda - Chris Harmon
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Featured Properties in Punta Gorda Isles

  Check out the Hottest new listings in PGI

  I ri - 1 333 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (13d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2100 AQUI ESTA DRIVE, PUNTA GORDA, FL 33950
  Listing Courtesy Of: KW PEACE RIVER PARTNERS, 941-875-9060, Christopher Harmon
  I ri - 3 442 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (97d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  822 VIA FORMIA, PUNTA GORDA, FL 33950
  Listing Courtesy Of: RE/MAX ANCHOR OF MARINA PARK, 941-205-2004, Gerald Hayes
  I ri - 4 424 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  101 N MARION COURT #213, PUNTA GORDA, FL 33950
  Listing Courtesy Of: COLDWELL BANKER SUNSTAR REALTY, 863-494-3600, Alex LeClair
  Chris Harmon
  Numri i licencës: SL3582516
  The Harmon Team

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cnaj9pgg4gas70vkala0.png
  Peace River Partners
  1675 W. Marion Ave, Suite 112 Punta Gorda, Florida, 33950
  Zyrë

  Chris Harmon
  Realtor SL3582516
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.